Spotkania ŚTFfot. Victor Hugo Grados RomeroCzłonkowie ŚTF zapraszają w swoje szeregi wszystkich, których fascynuje zapis zmieniającej się czasoprzestrzeni. Zapraszamy bez względu na wiek, umiejętności czy status zawodowy. Jesteśmy jak nieśpieszny pociąg, do którego każdy może wsiąść i jechać z nami fotograficzną drogą tak długo jak długo jest mu to po drodze, a przykład naszej skromnej strony internetowej pokazuje, że jeśli ktoś ma w sobie dość chęci i entuzjazmu to i miejsce w lokomotywie również się znajdzie, bo przed nami jeszcze wiele do zrobienia.

W planach są realizacje projektów fotograficznych, plenery, wystawy. Jesteśmy otwarci na kontakty z innymi grupami fotograficznymi. Na co dzień korzystamy z własnej grupy dyskusyjnej, grupy na G+ oraz na Facebooku... ale najważniejsze są dla nas spotkania, toteż tylko w ten sposób można się z nami skontaktować i do nas dołączyć.
fot. Arkadiusz Bała


Zapraszamy:


Każdego 10-tego, 20-stego i 30-stego dnia każdego miesiąca o  godzinie 18.00.
Standardowo miejscem naszych spotkań jest:

Kawiarnia w Akademii Muzycznej w Katowicach

pod adresem:

ul. Zacisze 3
40-025 KatowiceUWAGA:

Czasami (np. przy okazji wystaw, plenerów czy innych wydarzeń) spotykamy się gdzie indziej - wówczas informacje o miejscu spotkania pojawiają się na bieżąco na naszym fanpage'u.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz